CENÍK

KOSMETICKÉ PÉČE


Kosmetické péče se značkou Alissa Beauté a Diego dalla Palma se skládají z uvítací masáže, odlíčení, úpravy obočí, exfoliace, případného čištění pleti, séra, masáže, pleťové masky a závěrečného krému. Konkrétní typ péče je vždy zaměřen na problematiku pleti.


Perfection

péče pro všechny věkové kategorie, s okamžitým viditelným účinkem. Obsahuje velmi vysoce koncentrované produkty, díky nimž je účinek rychlý a výrazný. Obsahuje tzv. “Aurafirm N”, což jsou probiotika, prebiotika a postbiotika, která jsou velmi důležitá pro udržení zdravé pleti, kyselinu hyaluronovou s vysokou, střední a nízkou molekulární hmotností a stabilizovaný vitamín C, který pleť krásně rozjasňuje.


1250 Kč

Purifying

ošetřeni pleti určené na smíšenou až mastnou pleť. Redukuje nedokonalisti na pleti, jako je mastná t-zóna, rozšířené póry, černé tečky, pupínky nebo nejednotou strukturu pleti. Díky ACN komplexu a bakuchiolu normalizuje produkci mazu, pleť je tak více vyhlazená, čistá a jsou méně viditelné i jizvičky po akné. 

Duis mollis est non commodo luctus

930 Kč

Vitality

péče, která dodává pleti zářivost. Chrání pleť před volnými radikály, posiluje pleť, podporuje tvorbu kolagenu a minimalizuje projevy mimických vrásek. Péče, která bojuje se ztrátou živin i s negativními přiznaky vnějšího prostředí, jako je sluneční záření nebo znečištěné ovzduší. Obsahuje výtažky z goji a grapefruitu, které zvyšují produkci kolagenu a elastanu, SK-INFLUX, což jsou ceramidy pro ochranu pleti a její hydrataci, SYN-T peptity, které produkují tvorbu kolagenu a lactil, který tvoří ochrannou bariéru.

1190 Kč

Cleansing péče

vhodná pro všechny typy pleti, díky aktivní látce CELL DETOXIUM podporuje detoxikaci a buněčnou výměnu. Pleť je čistá, regenerovaná a  ochráněná. Péče obsahuje panthenol, který regeneruje a kyselinu hyaluronovou pro výbornou hydrataci 

890,-

Delicate péče 

vhodná na zklidnění pleti i pleť s kuperózou. Řada zaměřená na ošetření pleti se zvýšenou citlivostí, proti začervenání a navození pocitu komfortu vzniklých z jakýchkoli příčin. Má silný bio-revitalizační účinek, pleť hydratuje, zjemňuje. Obsahuje exotické oleje, islandský lišejník ( výtažek), rukolu nebo opuncii, které zklidňují, vyživují a snižují podráždění pleti. 

1130,-

Hydratační péče

pro suchou a dehydratovanou pleť i pleť s prvními známkami stárnuti v každém věku po celý rok. Hydratace je velmi důležitá, aby nedocházelo ke ztrátě vody v pleti a tím tvorbě vrásek a povadání pleti. Tato péče zvyšuje hydrataci pleti, zjemňuje vrásky a dodává mladistvý vzhled diky granátovému jablku, látce “Aquaryl”, která posiluje kožní bariéru a extraktům z mořských řas, které mají silné antioxidační vlastnosti. 

990,-

Urban Life 

péče zaměřená na detoxikaci a vyhlazení pleti s ochranným účinkem. Chrání pleť proti vnějšímu znečištění, smogu a toxinům. Pleť zůstává hydratovaná a chráněná, má zdravý a svěží vzhled a je sjednocená. 

1.190,-

Oční maska

liftingový a drenážní účinek, k redukci tmavých kruhů pod očima, vypíná, snižuje hloubku vrásek, hydratuje, vhodná pro všechny

160,-


Kosmetické péče se značkou Phyt's se skládají z uvítací masáže, odlíčení, úpravy obočí, exfoliace, případného čištění pleti, séra, masáže, pleťové masky a závěrečného krému. Konkrétní typ péče je vždy zaměřen na problematiku pleti.

Hydratační péče

délka ošetření 1:50min

péče, kde hlavní složku představuje kyselina hyaluronová přírodního původu poskytuje silnou hydrataci pleti. Dalšími účinnými látkami jsou citron a rozmarýn, které tonizují pleť, aloe vera které hydratuje, olej z lískových oříšků pro regeneraci. Péče má krásnou ovocno mandlovou vůni a je zakončena alginátovou maskou.

 1.350,- 

Panaccé Anti-Age 

délka ošetření 1:30min

certifikované BIO ošetření, které přináší okamžité a viditelné anti-age účinky. Péče vhodná pro všechny typy zralé pleti. Redukuje vrásky, zpevňuje pleť a dodává mladistvější vzhled. Hlavnimi složkami jsou adenozín, výtažek z plesnivce, které máají antiage účinek, výtažek z plamatky, který má protivráskový a vyhlazující účinek, výtažek z hnědých řas a rýže pro zpevnění pleti.

2.250,- 

Anti-Age 50+

délka ošetření 1:30min

péče určená ženám se zralou pletí. Koktejl látek, které hydratují, zpevňují a dodávají minerály pleti. Obsahuje vitamíny A,B,C a E, zinek a pšeničné proteiny. pleť je odpočatá, zářivá a revitalizovaná. Účinnými látkami jsou pšeničné klíčky, které zlepšují elasticitu pleti, cévéblé komplex, který vypíná a chrání proti volným radikálům a skořice, která je srdcem celé péče a vypíná pleť.

1.450,-

Anti-Age 30+ (mastná pleť)

délka ošetření 1:15min

1.350,-

Anti-Age 30+ (suchá pleť)

délka ošetření 1:15min

1.350,-

Anti-Age 25+ (okysličující péče)

délka ošetření 50min

1.250,-

Soin Capyl (zarudnutí)

délka ošetření 60min

1.230,-

Citlivá pleť

délka ošetření 60min

1.270,-

Pročišťující péče

délka ošetření 60min

1.050,-

Výživné ošetření

délka ošetření 60min

1.050,-

Ošetření proti komedonům

délka ošetření 1:15min

990,-

Ošetření proti nedokonalostem

délka ošetření 60min

1.200,-

Péče na pigmentové skvrny

délka ošetření 1:15

1.320,-

Péče na oční okolí

délka ošetření 40min

1.050,-


OŠETŘENÍ RADIOFREKVENCÍ

Ošetření jako součást kosmetické péče

lze využít při jakékoli standardní kosmetické péči

450,- 

Ošetření radiofrekvencí

Samostatné ošetření pleti, krku, dekoltu (obsahuje odlíčení, radiofrekvenci, exfoliaci, aplikaci séra, finální péči)

1.200,-

Radiofrekvenci nelze provádět při těchto zdravotních stavech či omezeních (těhotenství, epilepsie, záněty v obličeji, kardiostimulátor)

MASÁŽE

Mikromasáž očního okolí

odlíčení, peeling, masáž speciálním očním sérum, oční maska, závěrečný krém

400,-

Masáž face cupping

čínská technika masáže provádějící se pomocí baněk. Aktivuje cirkulaci, odstraňuje toxiny, zlepšuje lymfatický systém, okysličuje tkáně a vyhlazuje vrásky

200,-

Lymfatické ošetření těla

Šetrná metoda ošetření, kdy se pracuje s lymfou po celém těle. Tato technika je velmi pomalá, uvolňuje a zlepšuje průtok lymfy. Díky tomu dochází k posílení imunity k čištění organismu a odvádění odpadních látek z lymfatického systému. 

1.200,-

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS METODOU ŘASA NA ŘASU

První aplikace řas

1500,-

Doplnění řas

dle náročnosti a množství použitých řas

600 - 900,-

DEPILACE

Ret

130,-

Brada

150,-

Obočí

120,-

Tváře - celý obličej

300,- 

Podpaží

250,-

Ruce

350,-

Bikiny

200 - 350,-

Bříško

150,-

Lýtka

350,-

Stehna

350,-

Celé nohy

600,- 

Úprava obočí

120,-

Barvení obočí

150,- 

Barvení řas

150,-

Úprava a barvení obočí

250,-

Úprava obočí, barvení řas, barvení obočí

300,-

Ceny jsou smluvní a zahrnují DPH

Sledujte mě na sociálních sítích, kde budu zveřejňovat speciální nabídky a akce na kosmetické služby