SLUŽBY A NOVINKY

NOVINKA

VisioDerm™ Phyt's Connect - hloubková analýza pleti

Jsem velmi ráda, že vám jako první v ČR mohu nabídnout tuto absolutně revoluční, patentovanou hloubkovou analýzu pleti, která dokáže na základě přesné analýzy určit, co konkrétně vaše pleť vyžaduje.

Společnost Phyt's poslední roky vyvíjela unikátní přístroj, který během několika málo minut vaši pleť zanalyzuje a současně doporučí individuální a cílenou péči, díky které vaše pleť dostane přesně tu péči, kterou potřebuje.

A jak VisioDerm funguje?

  • využívá specifické osvětlení díky 4 světelným zdrojům
  • vytvoří okamžitou vizualizaci pokožky zvětšenou 50x
  • analýzu tvoří na základě 9 parametrů z 8 různých záběrů
  • kompletní analýzu obdrží klient na email
  • posuzuje kompletní stav pleti - vrásky, póry, pigmentaci, tón atd.

Ani sebelepší oko zkušené kosmetičky není vždy schopno odhalit ty nejjemnější detaily, které mnohdy naše pleť vykazuje. Díky této podrobné analýze budu nyní schopna připravit a cílit péči přímo na míru každé klientce a tím ušetřit čas a peníze za péči a hlavně přinést rychlejší a efektivnější výsledky.
GelaVis…kyselina hyaluronová jako doplněk stravy


Konečně jsem se dostala k tomu vám napsat o jedné z novinek, kterou jsem si pro vás připravila v salonu. GelaVis HA je unikátní produkt švýcarské medicínsko-technologické společnosti specializující se na kyselinu hyaluronovou. Rozmanitost vlastností kys.hyal. se objevuje v oborech jako je oftalmologie, ortopedie, sportovní medicína, dermokosmetika i gastroenterologie. 

Kyselina hyal. je v těle každého z nás. Vystavuje a obnovuje všechny naše orgány a tkáně, vyplňuje tekutinu mezi buňkami i buňky samotné. Naše tělo vytvoří každou hodinu 1 miliardu molekul kys. hyal., aby naše tělo mohlo fungovat jak má. S postupem času a vinou vnitřních i vnějších faktorů ale tvorba klesá. Každých 10 let ztratí naše tělo 10% kys. hyal. A tím dochází ke stárnutí. Doplnění kys. hyal. v kapslích GelaVis HA představuje možnost, jak efektivně zpomalit procesy stárnutí našeho těla.

Momentálně už mám kyselinu v salonu a každý, kdo jím projde, dostane denní dávku okamžitě a ještě si pochutná, protože mu ji nabídnu ve formě čokolády.Konečně jsem se dostala k tomu vám napsat o jedné z novinek, kterou jsem si pro vás připravila v salonu. GelaVis HA je unikátní produkt švýcarské medicínsko-technologické společnosti specializující se na kyselinu hyaluronovou. Rozmanitost vlastností kys.hyal. se objevuje v oborech jako je oftalmologie, ortopedie, sportovní medicína, dermokosmetika i gastroenterologie. GelaVis HA obsahuje dvě formy biotechnologicky vytvořené kys. hyal. a podléhá nejvyšším standardům certifikované výroby.

- má unikátní složení - 70mg vysokomolekulární a 30mg nízkomolekulární

- má certifikát kvality výrobku- veganský produkt- složení tělu vlastní, žádné vedlejší účinky- denní dávka 100mg je optimální na zpomalení stárnutí buněk- klinicky testováno- vnitřní podání je nejpřirozenější, 70% imunitních buněk přebývá ve střevě

Kyselina hyal. je v těle každého z nás. Vystavuje a obnovuje všechny naše orgány a tkáně, vyplňuje tekutinu mezi buňkami i buňky samotné. Naše tělo vytvoří každou hodinu 1 miliardu molekul kys. hyal., aby naše tělo mohlo fungovat jak má. S postupem času a vinou vnitřních i vnějších faktorů ale tvorba klesá. Každých 10 let ztratí naše tělo 10% kys. hyal. A tím dochází ke stárnutí. Doplnění kys. hyal. v kapslích GelaVis HA představuje možnost, jak efektivně zpomalit procesy stárnutí našeho těla. Momentálně už mám kyselinu v salonu a každý, kdo jím projde, dostane denní dávku okamžitě a ještě si pochutná, protože mu ji nabídnu ve formě čokolády.

PDT LED světelná terapie

V českém překladu znamená "fotodynamická terapie" a používá se jak v kosmetice, tak v dermatologii nebo chirurgii.

LED paprsky mají vysoce příznivý účinek na stav a omlazení pleti. Díky speciálnímu monochromatickému světlu je účinek vysoce intenzivní. Aplikace těchto LED paprsků může proniknout až do 5 cm hluboko.

Tato metoda péče o pokožku je bez problémů přijímána pokožkou a je to ideální prostředek ke zlepšení stavu pleti. Aktivuje buňky hluboko v podkoží, tudíž výrazně zlepšuje buněčný metabolismus. Když pokožka absorbuje světlo, tak se tato světelná energie přemění na mezibuněčnou energii a tím posílí kapiláry a dojde k tzv. fotochemickým reakcím. Stimuluje se především kolagen a v podkoží dojde k růstu a regeneraci nových buněk v podkoží a redukci nežádoucích pigmentů vzikajícím díky nadměrné tvorbě melaninu. Toto světlo také působí dezinfekčně, snižuje zánětlivé procesy a hojí, tudíž je skvělým pomocníkem na akné.

Jeho využití tedy může být na zlepšení elasticity kůže, odstranění vrásek, zmenšení pórů, léčbu akné, začervenání pokožky, jizvy, redukci pigmentu či "stařeckým skvrnám", na zašedlou mdlou pleť, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky a zlepšuje buněčné dýchání kůže.


Kosmetické neinvazivní liftingové nitě


Tyto nitě přináší pro pleť péči s dlouhodobým efektem hydratace, výživy, liftingu a zvýšení imunity pleti. Je to naprosto bezbolestná metoda, bez použití jehel, s výsledkem po dobu 30 dnů a viditelným výsledkem po první proceduře.

Účinky nití: hydratace, redukce vrásek, zesvětlení a projasnění pleti, zmenšení pórů, stiulace tvorby kolagenu a lifting pleti.

Hedvábné vlákno nití obsahuje strukturní protein fibriom, což je vláknitá, skoro nerozpustná bílkovina, která tvoří tyto nitě. Má vysoký obsah aminokyseliny glycinu, který hydratuje a urychluje regeneraci pokožky. Tyto proteiny hedvábí tedy vyhlazují poškozené kožní oblasti. Díky své nízké molekulárí hmotnosti jsou tyto proteiny snadno absorbovány, dodávají pleti živiny a obnovují ji. Na pokožce vytváří zvláštní elastickou jemnou vrstvu, která zpevňuje a vyhlazuje pleť.

Základními složkami nití jsou látky:

- pupečník asijský ( blatouch), který v pleti pomáhá tvorbě kolagenu a kyseliny hyaluronové, bojuje proti akné a jizvám, vyhlazuje vrásky.

- EGF přírodní látka, která je jedním z nejlepších omlazujících látek. Zlepšuje stav pleti, intenzivně hydratuje a stimuluje regeneraci buněk. Má viditelný liftingový efekt a udržuje dlouhodobou elasticitu a pružnost pokožky.

- oligopeptid 1-2, který zvyšuje produkci kolagenu a elastinu v pleti, zvyšuje pružnost, redukuje vrásky, zesvětluje pigmentové skvrny a hojí.

- hydrolizovaný kolagen, který zrychluje proces regenerace, podporuje hojení udržuje mlafistvý vzhled a urychluje mikrocirkulaci krve.

Tyto nitě jsou tedy vhodné pro jakoukoli pleť, protože neřeší jen vrásky, ale celkovou péči o pleť. Mohou se zaměřit na jizvičky po akné, rozjasnění pleti, pigmentové skvrny, unavenou pleť i pleť povadající nebo s vráskami.


KOSMETIKA PHYT'S 

Značka Phyt's je jedním z lídrů ve Francii a ve světě v oblasti profesionální kosmetické péče, čemuž vděčí mimo jiné svým jedinečným patentovaným skleněným ampulkám a mimořádně vysoké čistotě a účinnosti svých produktů.

Phyt's nabízí již od roku 1972 100% přírodní BIO kosmetiku nejen pro profesionální, ale také pro domácí péči. 

Kosmetické produkty se vyznačují tím, že:

  • jsou 100% přírodní s vysokým podílem BIO surovin
  • mají certifikaci COSMEBIO, což je jedna z největších a nejpřísnějších certifikačních společností na světě
  • podporují rozvoj ekologického zemědělství